Wesołowski sp. z o.o sp.k
Ul.Dożynkowa 15/1U
52-311 Wrocław
NIP:8992745456 | KRS:0000468005
Wesołowski sp. z o.o.
ul. Dożynkowa 15/1U
52-311 Wrocław
NIP:8992738752 | KRS:0000434484
Szybki kontakt:
Porozmawiajmy o szczegółach Twojego zlecenia.
Przeanalizujmy wspólnie problem i znajdźmy najlepsze rozwiązanie.
Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób lub
prześlij zapytanie ofertowe.
Zazwyczaj wybieramy pompę typu powietrze-woda. Ten typ instalacji jest bowiem najtańszy. Jednocześnie pozwala na pełne ogrzanie domu i niezbędnej do codziennych czynności wody.
Istnieją także pompy ciepła, które pobierają ciepło z gruntu. Niestety instalacje te mimo, że bardzo wydajne to wciąż pozostają zbyt drogie, by rzeczywiście można je było swobodnie instalować w każdym domu.
Wreszcie kolejnym stosowanym rodzajem pompy jest typ woda-woda. Energia czerpana jest tutaj oczywiście z wody gruntowej. Ze względu jednak na konieczność wykonania odwiertów, do tego by instalacja mogła w pełni działać jej montaż zaleca się szczególnie podczas budowy domu, nie natomiast w domach gotowych.
Pompy ciepła mają jeden ogromny plus, nie wymagają od właścicieli domów posiadania osobnego pomieszczenia - kotłowni. Co więcej, wyglądają bardzo nowocześnie i designersko. Przez co mogą zostać zainstalowane nawet w korytarzu.
Z naszą pomocą sezon grzewczy nie będzie kojarzył Ci się z wysokimi rachunkami, ale wysoką temperaturą powietrza w Twoim domu!
Na początku budowy domu warto się zastanowić jakie będzie źródło ciepła- czy kotłownia gazowa, olejowa, na paliwo stałe(węgiel, drewno) a może pompa ciepła oraz jaki będzie sposób ogrzewania budynku - czy ogrzewanie grzejnikowe, podłogowe a może powietrzne. Który z tych sposobów jest najbardziej optymalny do zastosowania w Państwa domu?
jest to obecnie najbardziej rozbudowany system klimatyzacyjny coraz częściej stosowany w nowoczesnych biurowcach z uwagi na dużo mniejsze średnice oraz możliwość zmniejszenia ilości rurociągów w stosunku do systemu multisplit. Zakres wydajności takich systemów 20kW-900kW
to układ pozwalający na podłączenie kilku jednostek wewnętrznych (ściennych, kasetonowych, podstropowych) do jednego agregatu montowanego na zewnątrz. Zakres wydajności takich rozwiązań waha się od 4 do 16kW i pozwala podłączyć nawet 8 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.
specyfikacja
montaż w podwieszanych sufitach i w pomieszczeniach o dużej powierzchni. Z uwagi na lokalizację w urządzeniach tych z reguły istnieje konieczność montażu pompki skroplin która często ulega awariom co stanowi dużą wadę.
specyfikacja
urządzenia stosunkowo najrzadziej stosowane z uwagi na większy poziom mocy akustycznej niż w przypadku w/w urządzeń jak również konieczność przebudowy okna.
urządzenia najczęściej wybierane przez architektów z uwagi na możliwość ukrycia w przestrzeni nad sufitem podwieszanym. Dzięki możliwości połączenia z siecią kanałów wentylacyjnych klimatyzatory kanałowe dają możliwość lepszego rozprowadzenia schłodzonego powietrza w pomieszczeniu a po połączeniu z odpowiednimi nawiewnikami stwarzają lepszy komfort użytkowania z uwagi na wyeliminowanie odczucia przeciągów.
Ofertę swoją kierujemy do firm wykonujących technologię kuchni, klientów indywidualnych oraz biznesowych.
Jednym z najistotniejszych elementów kolektora słonecznego jest absorber. Materiał
z którego jest zrobiony charakteryzuje się dużym współczynnikiem pochłaniania
promieniowania słonecznego a małym współczynnikiem emisji.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program wsparcia inwestycji ekologicznych w gospodarstwach domowych. Dzięki temu możliwe są dotacje na zakup i montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.
http://www.nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,276,drugi-program-funduszu-adresowany-do-polskich-rodzin.html
Najpierw ścieki przechodzą przez oczyszczanie wstępne. Substancje stałe opadają na dno, substancje lekkie wypływają na powierzchnię
Wstępnie oczyszczona woda przechodzi do komory osadu czynnego.
Ścieki poddawane są krótkim uderzeniowym fazom napowietrzania. To krótkie napowietrzanie powoduje, że do ścieków dostaje się tlen ? następuje częściowa denitryfikacja. Ta faza oczyszczania trwa ok. sześciu godzin. Podczas tej fazy następuje oczyszczanie przez mikroorganizmy.
Następnie ma miejsce faza osadzania, która trwa ok. 2 godzin.
W górnej części zbiera się czysta woda, która zostaje odpompowana. Cykl kończy się po 8 godzinach. Jeśli w ciągu minionych ośmiu godzin zbiorą się nowe ścieki w pierwszym zbiorniku, cykl zaczyna się od nowa. Jeśli nie napłyną nowe ścieki lub napłynie ich niewielka ilość do pierwszego zbiornika, urządzenie INNO-CLEANprzełącza się na tryb oszczędzania energii.
Nadmiar osadu czynnego jest odprowadzany do osadnika.
Nasza firma wychodzi więc naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje:
Żadna, nawet najlepiej zaprojektowana instalacja, nie będzie działać prawidłowo bez jej odpowiedniego wyregulowania. Czasami konieczne są również pomiary oraz badania parametrów pracy urządzeń już zainstalowanych i działających od jakiegoś czasu.
REGULACJA I POMIARY
KOLEKTORY SŁONECZNE