sekretariat@wesolowski.org.pl

 

 

Zgłoszenia serwisowe wyłącznie mailowo na adres serwis@wesolowski.org.pl

Tel.    71 756 88 80

Projekt i realizacja SPECTRUM MARKETING | 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone

Dział projektowy

 

Wesołowski sp. z o.o sp.k

Ul.Dożynkowa 15/1U

52-311 Wrocław   

 

NIP:8992745456  |  KRS:0000468005

Dział realizacji i serwisu 

 

Wesołowski sp. z o.o.

ul. Dożynkowa 15/1U

52-311 Wrocław    

 

NIP:8992738752  |  KRS:0000434484

Szybki kontakt:

Tel.    +48 603 890 300

sekretariat@wesolo​​​​​​​wski.org.pl

 

 

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Kocioł DĨATHER

Kocioł VITOMAX 200-HS

Kocioł VITOPLEX 100 LS

Kocioł BAHRˈ UNO

VITODENS 222-W

VITOCROSSAL 200

Kocioł XC-K

kocioł gazowy wiszący

kotłownia na ekogroszek.JPG

podgrzewacz cwu

rozdzielacz co w kotłowni

stacja uzdatniania wody i kocioł gazowy

 Nasza oferta obejmuje wykonanie kompleksowo 

 kotłowni gazowych, olejowych oraz na paliwo stałe. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

 Porozmawiajmy o szczegółach Twojego zlecenia. 

 Przeanalizujmy wspólnie problem i znajdźmy najlepsze rozwiązanie. 

 Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób lub 

 prześlij zapytanie ofertowe. 

FILTRY JFF

 

 

filtry cyklonowo cylindryczne wraz z filtrem siatkowym o oznaczeniu JFF - sprawność wynosi 98% przy 8 mikronach wielkości średniej cząstki tłuszczowej

FILTRY UV Combilux

 

 

filtry UV Combilux oparte na działaniu promieniowania UV - sprawność filtracji tłuszczu oraz eliminacja zapachów wyrzucanych poza budynek nawet 99% przy zapewnieniu odpowiedniego odcinka reakcji

FILTRY JCE

 

 

filtry cyklonowo cylindryczne o oznaczeniu JCE - sprawność separacji wynosi ponad 90%

FILTRY Turbo Swing

 

 

filtry Turbo Swing oparte o zasadę obracającej się perforowanej tarczy - sprawność separacji wynosi nawet 100%!!! Średnio przy 8 mikronach wielkości cząstki tłuszczowej = 98%. Filtr dedykowany do odzysku ciepła oraz systemów VAV

KOTŁY PAROWE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystywane są do celów technologicznych w rożnych gałęziach przemysłu. Bez wątpienia są to jedne z najważniejszych urządzeń, które odpowiadają za utrzymanie oraz regulację temperatury w różnego rodzaju zakładach. Należy pamiętać o tym, aby w optymalny sposób dobrać wszelkie elementy systemu, dlatego też konieczne jest zwrócenie uwagi na właściwe dopasowanie wymiarów komory spalania oraz powierzchni konwekcyjnych wymiany ciepła.

KOTŁY DIATERMICZNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kotły diatermiczne, znajdujące swoje zastosowanie w coraz większej ilości gałęzi przemysłu. Ich działanie opiera się na wykorzystaniu specjalnych olejów diatermicznych, które należą do najmniej wymagających oraz najbardziej niezawodnych mediów grzewczych dostępnych na rynku.

KOTŁY WODNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocioł grzewczy serii TERNOx, trzyciągowy i zanurzoną płytą tylną, wyposażony w elementy do regulacji i zabezpieczenia automatycznego funkcjonowania oraz główną tablicę elektryczną. Niska emisja NOx dzięki zastosowaniu palników LOW NOx.
Szeroka gama składa się z 10 modeli o mocy nominalnej od 2500 do 10500 kW.

 Ofertę swoją kierujemy do firm wykonujących technologię kuchni,  klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

 Zaletą współpracy z naszą firmą jest kompleksowa realizacja systemu wentylacji    kuchni od wykonania projektu po wykonawstwo. 

Można wyróżnić kilka rodzajów kotłów tj.: 

# Rekuperacja Wrocław

 

Rekuperacja ciepła jest procesem odzyskiwania ciepła z wywiewanego powietrza lub wody. Dzięki rekuperacji zmniejszane są straty ogrzewanego czynnika. Odzyskane ciepło służy do ogrzania świeżego powietrza lub wody. Rekuperacja jest coraz częściej wybierana przez mieszkańców Wrocławia, spowodowane jest to wysokimi kosztami ogrzewania domów. 

Jeśli poszczególny rodzaj wentylacji, rekuperacji nic Państwu nie mówi, nie należy się martwić. To w naszych rękach jest wybór wentylacji idealnej dla Państwa budynku (mieszkalnego lub użytkowego). Możemy zapewnić, że oferujemy wyłącznie produkty renomowanych polskich i zagranicznych producentów, a w instalacjach wykorzystujemy urządzenia o doskonałych parametrach akustycznych, wysokiej sprawności temperaturowej, prostej i bezawaryjnej automatyce, wysokiej jakości wykonania, niskiej klasie zużycia energii elektrycznej. 

Masz pytanie? Wyślij do nas zapytanie ofertowe lub zadzwoń!

Nasza firma projektuje systemy rekuperacji i wentylacji we Wrocławiu, to jednak nie przeszkadza w obsłudze klientów z poza Wrocławia. 

Okapy JEVEN

 

 

Nasza firma korzysta z pomocy wyspecjalizowanej w tej dziecinie firmy Jeven która na bazie swojego długoletniego doświadczenia optymalnie dobiera odpowiednie okapy analizując otrzymana technologię kuchni.

Firma Jeven jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie dlatego nasza firma zdecydowała się na współpracę.

W jaki sposób można to uzyskać?

 

W pierwszej kolejności należy się zastanowić jakiego rodzaju urządzenia będą zainstalowane w kuchni oraz jakie jest ich ustawienie w strefie kuchni.

Na tej podstawie można przejść do kolejnego etapu jakim jest dobór wydajności wentylatorów oraz urządzeń które te zanieczyszczenia mają usuwać czyli odpowiednich okapów.

Okazuje się , że duża wydajność wentylatora wcale nie musi pozytywnie wpływać na sprawność systemu wentylacji kuchni.  Ogromne znaczenie ma dobór odpowiedniego okapu. Jego konstrukcja,  rodzaje filtrów w nim zamontowanych są podstawowymi czynnikami gwarantującymi sprawne działanie  wentylacji.

# kotłownie Wrocław

 

Profesjonalne kotły przemysłowe to zdecydowanie najmocniejsza część oferty UNICAL. Produkty w tej grupie zawierają przede wszystkim urządzenia wytwarzające parę, ogrzewające wodę na skalę przemysłową, używaną później do procesów produkcyjnych i/lub na osiedlach czy w szpitalach. Kotły parowe dwuciągowe, trzyciągowe, wolnostojące, wysokociśnieniowe kotły parowe. Dostosuj moc kotłów przemysłowych do potrzeb swojego przedsiębiorstwa, zadbaj o najwyższą wydajność i maksymalne oszczędności. W ofercie UNICAL znajdziesz również akcesoria, które pomogą w zautomatyzowaniu procesów grzewczych, a także zwiększą ich efektywność. Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji na temat urządzeń znajdujących się w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu.

KOTŁOWNIE

KOTŁOWNIE