KOTŁOWNIE

KOTŁOWNIE

# kotłownie Wrocław

 

Profesjonalne kotły przemysłowe to zdecydowanie najmocniejsza część oferty UNICAL. Produkty w tej grupie zawierają przede wszystkim urządzenia wytwarzające parę, ogrzewające wodę na skalę przemysłową, używaną później do procesów produkcyjnych i/lub na osiedlach czy w szpitalach. Kotły parowe dwuciągowe, trzyciągowe, wolnostojące, wysokociśnieniowe kotły parowe. Dostosuj moc kotłów przemysłowych do potrzeb swojego przedsiębiorstwa, zadbaj o najwyższą wydajność i maksymalne oszczędności. W ofercie UNICAL znajdziesz również akcesoria, które pomogą w zautomatyzowaniu procesów grzewczych, a także zwiększą ich efektywność. Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji na temat urządzeń znajdujących się w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu.

W jaki sposób można to uzyskać?

 

W pierwszej kolejności należy się zastanowić jakiego rodzaju urządzenia będą zainstalowane w kuchni oraz jakie jest ich ustawienie w strefie kuchni.

Na tej podstawie można przejść do kolejnego etapu jakim jest dobór wydajności wentylatorów oraz urządzeń które te zanieczyszczenia mają usuwać czyli odpowiednich okapów.

Okazuje się , że duża wydajność wentylatora wcale nie musi pozytywnie wpływać na sprawność systemu wentylacji kuchni.  Ogromne znaczenie ma dobór odpowiedniego okapu. Jego konstrukcja,  rodzaje filtrów w nim zamontowanych są podstawowymi czynnikami gwarantującymi sprawne działanie  wentylacji.

Okapy JEVEN

 

 

Nasza firma korzysta z pomocy wyspecjalizowanej w tej dziecinie firmy Jeven która na bazie swojego długoletniego doświadczenia optymalnie dobiera odpowiednie okapy analizując otrzymana technologię kuchni.

Firma Jeven jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie dlatego nasza firma zdecydowała się na współpracę.

# Rekuperacja Wrocław

 

Rekuperacja ciepła jest procesem odzyskiwania ciepła z wywiewanego powietrza lub wody. Dzięki rekuperacji zmniejszane są straty ogrzewanego czynnika. Odzyskane ciepło służy do ogrzania świeżego powietrza lub wody. Rekuperacja jest coraz częściej wybierana przez mieszkańców Wrocławia, spowodowane jest to wysokimi kosztami ogrzewania domów. 

Jeśli poszczególny rodzaj wentylacji, rekuperacji nic Państwu nie mówi, nie należy się martwić. To w naszych rękach jest wybór wentylacji idealnej dla Państwa budynku (mieszkalnego lub użytkowego). Możemy zapewnić, że oferujemy wyłącznie produkty renomowanych polskich i zagranicznych producentów, a w instalacjach wykorzystujemy urządzenia o doskonałych parametrach akustycznych, wysokiej sprawności temperaturowej, prostej i bezawaryjnej automatyce, wysokiej jakości wykonania, niskiej klasie zużycia energii elektrycznej. 

Masz pytanie? Wyślij do nas zapytanie ofertowe lub zadzwoń!

Nasza firma projektuje systemy rekuperacji i wentylacji we Wrocławiu, to jednak nie przeszkadza w obsłudze klientów z poza Wrocławia. 

Można wyróżnić kilka rodzajów kotłów tj.: 

 Zaletą współpracy z naszą firmą jest kompleksowa realizacja systemu wentylacji    kuchni od wykonania projektu po wykonawstwo. 

 Ofertę swoją kierujemy do firm wykonujących technologię kuchni,  klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

KOTŁY WODNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocioł grzewczy serii TERNOx, trzyciągowy i zanurzoną płytą tylną, wyposażony w elementy do regulacji i zabezpieczenia automatycznego funkcjonowania oraz główną tablicę elektryczną. Niska emisja NOx dzięki zastosowaniu palników LOW NOx.
Szeroka gama składa się z 10 modeli o mocy nominalnej od 2500 do 10500 kW.

KOTŁY DIATERMICZNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kotły diatermiczne, znajdujące swoje zastosowanie w coraz większej ilości gałęzi przemysłu. Ich działanie opiera się na wykorzystaniu specjalnych olejów diatermicznych, które należą do najmniej wymagających oraz najbardziej niezawodnych mediów grzewczych dostępnych na rynku.

KOTŁY PAROWE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykorzystywane są do celów technologicznych w rożnych gałęziach przemysłu. Bez wątpienia są to jedne z najważniejszych urządzeń, które odpowiadają za utrzymanie oraz regulację temperatury w różnego rodzaju zakładach. Należy pamiętać o tym, aby w optymalny sposób dobrać wszelkie elementy systemu, dlatego też konieczne jest zwrócenie uwagi na właściwe dopasowanie wymiarów komory spalania oraz powierzchni konwekcyjnych wymiany ciepła.

FILTRY Turbo Swing

 

 

filtry Turbo Swing oparte o zasadę obracającej się perforowanej tarczy - sprawność separacji wynosi nawet 100%!!! Średnio przy 8 mikronach wielkości cząstki tłuszczowej = 98%. Filtr dedykowany do odzysku ciepła oraz systemów VAV

FILTRY JCE

 

 

filtry cyklonowo cylindryczne o oznaczeniu JCE - sprawność separacji wynosi ponad 90%

FILTRY UV Combilux

 

 

filtry UV Combilux oparte na działaniu promieniowania UV - sprawność filtracji tłuszczu oraz eliminacja zapachów wyrzucanych poza budynek nawet 99% przy zapewnieniu odpowiedniego odcinka reakcji

FILTRY JFF

 

 

filtry cyklonowo cylindryczne wraz z filtrem siatkowym o oznaczeniu JFF - sprawność wynosi 98% przy 8 mikronach wielkości średniej cząstki tłuszczowej

 Porozmawiajmy o szczegółach Twojego zlecenia. 

 Przeanalizujmy wspólnie problem i znajdźmy najlepsze rozwiązanie. 

 Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób lub 

 prześlij zapytanie ofertowe. 

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 Nasza oferta obejmuje wykonanie kompleksowo 

 kotłowni gazowych, olejowych oraz na paliwo stałe. 

kocioł gazowy wiszący

kotłownia na ekogroszek.JPG

podgrzewacz cwu

rozdzielacz co w kotłowni

stacja uzdatniania wody i kocioł gazowy

VITODENS 222-W

VITOCROSSAL 200

Kocioł XC-K

Kocioł VITOMAX 200-HS

Kocioł VITOPLEX 100 LS

Kocioł BAHRˈ UNO

Kocioł DĨATHER

Kontakt

 

Wesołowski sp. z o.o.
ul. Dożynkowa 15/1U, 52-311 Wrocław    

 

NIP:8992738752  |  KRS:0000434484

 

 

 

Tel.    71 756 88 80

 

sekretariat@wesolowski.org.pl

Usługi

 

WENTYLACJA I REKUPERACJA

WENTYLACJA KUCHNI

KLIMATYZACJA

POMPY CIEPŁA

SYSTEMY SOLARNE

INSTALACJE GRZEWCZE I GAZOWE
OGRZEWANIE PODŁOGOWE

INSTALACJE SANITARNE

WODA DESZCZOWA

WENTYLACJA PRZEMYSŁOWA

REGULACJA I POMIARY

INTELIGENTNE BUDYNKI

Projekt i realizacja dla Wesołowski Sp. z o.o. od Spectrum Marketing. Wszelkie prawa zastrzeżone ® Polityka prywatności

Kontakt alarmowy do serwisu:

 

Tel.    +48 798 919 920

 

serwis@wesolowski.org.pl

 

Z nimi współpracujemy

 

 

 

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

 

 

sekretariat@wesolo​​​​​​​wski.org.pl

Tel.    +48 603 890 300

Szybki kontakt: